שיש – איך בוחרים אותו נכון?

שיש , שיש למטבח

עשיתם כבר את הכול ועכשיו הגיע הרגע לבחור שיש למטבח, הרגע המרגש הוא בין היתר לעצב את המטבח שלכם מחדש. כניסה קטנה למנועי החיפוש והנה אתם שם נתקלים בלא מעט דגמים והבחירה הופכת קשה יותר ויותר. אז איך באמת בוחרים? מה צריך לעשות על הדרך בכדי שהבחירה הזאת לא תיפול לכם בין הכיסאות? את עולם השלם אתם לא חייבים להכיר אבל מה שכן רצוי שתכירו זה את השיש המתאים ביותר לעיצוב בו אתם בוחרים.
איך בוחרים שיש?
בחירת שיש הינה בחירה של מה בכך, יש לא מעט פרמטרים שיידרש מכם לקחת בחשבון לפני שאתם יוצאים לדרך החדשה. אז מה קודם למה? בעולם שיש בו אינספור אפשרויות אתך רק צריכים לבחור את השיש שישנה את פני הדברים לאלתר.
איזה סוגי שיש יש בשוק הפתוח?
מבין כל הסוגים, שיש או יותר נכון סוגי משטחים הינם מרובים וכאן אתם חייבים להפעיל את שיקול הדעת המתאים. השוק מביא לכם את אבן הקיסר, משטיחי קוורץ, פורצלן והרשימה קצרה מלהכיל.
כמו כן יש גם את משטחי הגרניט כאשר חלק מהם מדברים על חומר גלם טבעי ביותר. כאמור, לכל שיש את היתרון ואת החיסרון שלו, אם אתם אוהבים להניח את הסירים שלכם על השיש יידרש מכם לבדוק היטב משטחי עבודה שערוכים לכך. מאידך, אם אתם לא מתכוונים להניח דברים חמים ייתכן והבחירה שלכם תהיה פשוטה ואף זולה יותר. לצורך העניין משטחי קוורץ לא יתאימו לכם אם אתם אוהבים להניח דברים חמים על השיש וכאן יידרש מכם לבחור אבן טבעית כמו גרניט לצורך העניין. אבן הגרניט הטבעית חזקה יותר ומטבע הדברים תתאים יותר להנחת דברים חמים על המשטח שלה.
אם אתם מחפשים לעומת זאת משטח שקל לתקן אותו אין ספק כי משטחי קוורץ יעשו עבורכם את העבודה. ביחס למשטחים אחרים הפורצלן למשל לא יהיה מתאים אם תרצו לתקן אותו אבל הוא כן יהיה מרהיב ויפה במיוחד מכל השאר.